MEDİKAL KADRO » ALİ CİHAN YİĞİTER

Op. Dr. Ali Cihan Yiğiter

1984 yılında Antalya Kaş’da doğdu. 2002 yılında Antalya YZÖ Fen Lisesi, 2008 yılında EGE Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olarak aynı yıl İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları-Baş ve Boyun Cerrahisine girip,2013 yılında uzmanlığını aldı.Oltu Devlet Hastanesinde mecburi hizmetini tamamladı.

2015’de Hamburg Universitat Klinikum Eppendorf’da Yüz Plastik Cerrahi Derneği bünyesinde kadavra üzerinde yüz gençleştirme,yüz plastik cerrahi uygulamalarında bulunmuştur.

Asistanlık yıllarından bu yana burnun fonksiyonel ve estetik cerrahisi(Rinoplasti) özel ilgi alanı olup,yüz plastik cerrahi uygulamaları, botox-dolgu uygulamaları,çocukluk çağı KBB hastalıkları tanısı ve cerrahi tedavisi,,OSAS(uyku apnesi) tanı ve cerrahi tedavisi,Sinus hastalıkları tanı ve cerrahi tedavisi ilgi alanları arasında yer almaktadır.

Türk Kulak Burun Boğaz Vakfı,EAFPS(Avrupa Fasial Plastik Cerrahi Derneği ) ,Türkiye Yüz Plastik Cerrahi Derneği üyesidir

İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Yurtiçi ve Yurtdışı KBB ve Fasial plastik cerrahi ile ilgili seminerleri ve kongreleri sürekli takip eder ve yenilikleri uygular.

Etiler Mahallesi 882 Sokak No:5 Antalya
info@orbitgozmerkezi.com

Bu sitenin tüm hakları
Özel Orbit Tıp Merkezine aittir.
İzinsiz kullanılmaz © 2014 - 2016
Tasarım Ajansweb