العلاجات » عيادة الأسنان

تجميل الأسنان وتبييض الأسنان

Laminate KaplamalarYaprak porselen de denilen laminate estetik sorunları olan ön dişlerde, porselenden hazırlanan tabakanın dişlerin ön yüzeylerine yapıştırılması ile yapılan estetik bir uygulamadır. Porselenden yapılan bu kaplamalar ince,yarı geçirgen bir tabakadır.Mevcut bir diş üzerine mükemmel bir uyum ve hassasiyetle hazırlanıp yerleştirilir. Çok ince olmaları ve metal içermemeleri sebebi ile estetik olarak çok başarılıdır.


Zirkonyum Destekli PorselenZirkonyum destekli porselen kaplamalar alt yapı olarak metal yerine beyaz renge sahip olan zirkonyum alaşım kullanılan porselenlerdir. Doğal dişe çok yakın estetik görünüme sahiptir. Metal destekli porselenlere göre daha estetiktir.Işığı yansıtır ve alt yapı olarak beyaz renkli alaşım kullanıldığı için diş eti hizasında koyu renkli hat oluşturmaz. İnsan vücudu ile %100 uyumludur ve alerji yapmaz.


Full Porselen Kaplamalar (Empress)Güçlendirilmiş porselenden yapılırlar. Adından da anlaşıldığı gibi alt yapıda metal ya da herhangi bir başka madde kullanılmamaktadır. Diğer porselen kaplamalara oranla daha yüksek maliyete sahip olan full porselen kaplamalar doğal dişe en yakın estetik görünüme sahiptirler.BLEACHING (BEYAZLATMA)Diş beyazlatma çeşitli nedenlerle renk değiştirmiş ve sararmış dişlerin rengini kişiye özel birkaç ton veya daha fazla açmak için uygulanan kozmetik bir çözümdür.

Nedeni her ne olursa olsun dişleriniz daha beyaz ve estetik olabilir.

Ofice bleaching işlemi hekim tarafından klinikte ve yaklaşık olarak 60dk kadar tek işlemde uygulanmaktadır.

لمركز الطبي ORBIT خاصة | أنطاليا |
info@orbitgozmerkezi.com

جميع الحقوق محفوظة ل
لمركز الطبي ORBIT خاصة.
© 2014 - 2016
صممه Ajansweb